Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Trening techniczny Reprezentacji
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
154
post-template-default,single,single-post,postid-154,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Trening techniczny Reprezentacji

Trening techniczny Reprezentacji

  |   Aktualności

Akademia Kreatywnego Futbolu uczestniczy w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W sezonie 2013, w rundzie jesiennej zagrała Reprezentacja w roczniku 2003/2004 – kat. Orlik E1. Chłopcy poradzili sobie bardzo dobrze, wygrywając wysoko większość meczy. Od wiosny Akademię reprezentować będą 2 drużyny: w kategorii Młodzik D1 oraz Orlik E1.

 

Reprezentacje w każdy wtorek biorą udział w specjalnym treningu poprawiającym technikę indywidualną. Poprawa techniki jest kluczowym elementem nowoczesnej piłki, która stawia na szybkość i dokładność.

 
Zapraszamy we wtorki, przy ul. Świt 25 o godz. 18.30 chłopców z rocznika 2003/2004.