Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Końcówka rundy bez zwycięstwa dla Trampkarzy!
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3874
post-template-default,single,single-post,postid-3874,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Końcówka rundy bez zwycięstwa dla Trampkarzy!

Końcówka rundy bez zwycięstwa dla Trampkarzy!

  |   Aktualności

Dwóch porażek doznała drużyna Trampkarzy AKF na koniec rundy i zakończyła jesień na 5 miejscu w tabeli, choć potencjał zespołu jest o wiele większy, niż wskazywałyby na to wyniki!

 

 

Porażki 0:7 z Lasem Puszczykowo i 1:7 z Zawiszą Dolsk nie wyglądają może dobrze, ale każdy z zawodników grających w tych meczach wyniósł kolejne doświadczenia, ogranie i naukę, które będą procentować w przyszłości.

 

Obydwa mecze grane po raz kolejny w osłabieniu (10 przeciwko 11), pokazały wiele pozytywów, a bramka zdobyta przez Mateusza Bręka w Dolsku byłaby ozdobą każdego stadionu na świecie.

 

Można tylko żałować, że tak pechowo ułożyła się ta runda i w wielu meczach drużyna nie mogła zagrać w pełnym składzie, bo na pewno walczyłaby o wysokie miejsca w tabeli.

 

 

Skład AKF w meczu z Lasem:

Michał Nodżak (Filip Wróbel) – Marcin Więcek, Filip Filipiak, Marcel Szafranek, Konrad Grzybek  – Filip Wróbel (Michał Nodżak), Wojciech Karymow (c), Mateusz Steltmann, Michał Walkowiak – Wojciech Buszczak

 

Skład AKF w meczu z Zawiszą:

Mateusz Kaźmierczak – Marcel Szafranek, Filip Filipiak, Marcin Więcek (c) – Filip Wróbel, Konrad Grzybek, Mateusz Bręk (gol), Michał Walkowiak – Mateusz Steltmann, Wojciech Buszczak

 

received_1497790046994548 (Copy)