Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Młodzik AKF, pod okiem Jarka Kantorczyka w lidze!
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3882
post-template-default,single,single-post,postid-3882,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Młodzik AKF, pod okiem Jarka Kantorczyka w lidze!

Młodzik AKF, pod okiem Jarka Kantorczyka w lidze!

  |   Aktualności

Drużyna Młodzika AKF pod wodzą trenera Jarosława Kantorczyka przystąpiła w tym roku po raz pierwszy do rozgrywek Ligi WZPN!

 

 

To druga drużyna w kategorii wiekowej Młodzika, która gra w takich rozgrywkach pod szyldem AKF (pierwszą zgłoszoną jest zespół Jakuba Ginewa).

 

Po licznie wygrywanych turniejach w Poznaniu i okolicach nadszedł czas na to, by grać już w najsilniejszych rozgrywkach.

 

Miejsce w tabeli nie pokazuje w pełni potencjału drużyny, która ma w swoich szeregach zawodników czasem 1-2 lata młodszych, niż w innych zespołach!

 

Przeciwnicy często przewyższali Nas fizycznie, ale mimo tego z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej.

 

Dla chłopców były to pierwsze mecze na tak dużym boisku, z dużymi bramkami i z profesjonalnym sędzią, co okazało się sporym wyzwaniem.

 

Na początku trzeba było się przyzwyczaić do rozmiarów boiska, a dopiero potem realizować zadania taktyczne, które trener Jarek przekazywał zawodnikom w każdym meczu.

 

Trener podkreśla, że jest bardzo zadowolony z chłopców i widzi w nich ogromny potencjał.

 

 

Jarosław Kantorczyk mówi: “W każdym meczu czegoś brakowało, stwarzaliśmy sytuacje, których nie potrafiliśmy wykorzystać.

Błędy w obronie również się zdarzały, czego efektem były stracone gole.

Cały czas intensywnie trenujemy i dążymy do celu jakim jest jeszcze lepsza gra i lepsze wykonywanie powierzonych zadań na boisku”.

 

W grudniu drużyna rozpoczyna sezon halowy, w którym ma już zaplanowane ciekawe turnieje oraz sparingi.

 

Czekamy na więcej!

 

IMG_9515 (Copy) IMG_9288 (Copy)