Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Patryk na testach we Włoszech
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3914
post-template-default,single,single-post,postid-3914,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Patryk na testach we Włoszech

Patryk na testach we Włoszech

  |   Aktualności

Miło nam poinformować, iż były zawodnik Akademii Kreatywnego Futbolu Patryk Prange (rocznik 2002, obecnie Warta Poznań), przy udziale Damiana Seweryna i we współpracy z INNFOOTBALL od 18 do 22 grudnia odbywa testy piłkarskie we włoskim klubie SERIE B Virtus Entella. Tym samym trener zespołu AKF (Reprezentacji 2006)  – Jakub Ginew, odbywa staż trenerski w tym klubie.
Patrykowi życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, a Trenerowi udanego stażu.

Patryk od początku był wyróżniającym się zawodnikiem, oddanym futbolowi całkowicie, bardzo skupionym i zaangażowanym w trening – mówi Damian Seweryn, założyciel AKF. Szereg piłkarzy, którzy w przeszłości uczęszczali na nasze zajęcia, a teraz grają w wiodących wielkopolskich klubach , jest teraz w wieku gdzie mogą pokazać swoje umiejętności za granica. Patryk swoim uporem pokazuje, jak należy to robić – dodaje Seweryn. Wkrótce relacja z wyjazdu.

 

Trener Jakub Ginew, Patryk Prange i Damian Seweryn przed wyjazdem do Włoch

Trener Jakub Ginew, Patryk Prange i Damian Seweryn przed wyjazdem do Włoch