Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Pierwsze treningi za Patrykiem
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3921
post-template-default,single,single-post,postid-3921,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Pierwsze treningi za Patrykiem

Pierwsze treningi za Patrykiem

  |   Aktualności

Pierwsze treningi w klubie Virtus Entella za Patrykiem. Trener Ginew oraz Patryk Prange, przebywający na testach we Włoszech oczekują na kolejne popołudniowe sesje. Bardzo duży nacisk kładziony jest na komponenty techniczne – mówią zarówno zawodnik jak i trener. Pierwszy trening oparty był na realizacji założeń taktycznych, wczoraj natomiast zawodnik (obecnie Warta Poznań, w przeszłości AKF) brał udział w sesji czysto technicznej i w grach o średniej intensywności.

Zawodnicy, którzy nie uczestniczyli w danym momencie w grze byli objęci przygotowaniem motorycznym opartym na treningu siłowym i szybkościowym. Gry są dość szybkie, a włoscy koledzy bardzo dobrze wyszkoleni technicznie – zauważa Patryk Prange.

Życzymy powodzenia Trenerowi i Patrykowi w kolejnych dniach.