Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Nabór do Akademii – STYCZEŃ ZA DARMO!
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3931
post-template-default,single,single-post,postid-3931,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Nabór do Akademii – STYCZEŃ ZA DARMO!

Nabór do Akademii – STYCZEŃ ZA DARMO!

  |   Aktualności

Drodzy rodzice!

 

Akademia Kreatywnego Futbolu zaprasza na swoje wszechstronne zajęcia w Poznaniu i okolicach!

 

 

UWAGA!!! WSZYSTKIE DZIECI, które dołączą do Naszych grup w STYCZNIU i podpiszą umowę, do końca miesiąca uczęszczają ZA DARMO!

 

 

KAMIL GLIK – patron Akademii wraz z całym zespołem AKF zapraszają DZIEWCZYNKI I CHŁOPCÓW w wieku od 4-14 lat na treningi, jakich nie proponuje ŻADNA Akademia Piłkarska w Polsce!

 

Przez cały rok szkolny realizujemy autorski program szkolenia łączący techniki piłkarskie z motoryką.

 

Dużo zabawy, wspaniała atmosfera, świetni trenerzy i nabywanie wielu nowych umiejętności, które można potem wykorzystać praktycznie w grze!

 

Wybierz Swoją grupę i dołącz do NASZEJ, WIELKIEJ RODZINY PIŁKARSKIEJ!

 

Przyjdźcie na trening i sprawdźcie!

 

 

Kliknij link poniżej, żeby poznać grafik i zapisać się do konkretnej grupy!

 

Page1