Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Głosujemy na Kamila Glika w Plebiscycie
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3939
post-template-default,single,single-post,postid-3939,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Głosujemy na Kamila Glika w Plebiscycie

Głosujemy na Kamila Glika w Plebiscycie

  |   Aktualności

Przypominamy o GŁOSOWANIU na Kamila w Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Głosujemy tutaj: http://plebiscyt.przegladsportowy.pl lub SMS o treści 5 (na numer 7232) w czasie gali, która odbędzie się 6.01. w Polsacie. 

Plebiscyt Przeglądu Sportowego powraca w 83. odsłonie. Czytelnicy Przeglądu Sportowego i widzowie Telewizji Polsat mają szansę wybrać najlepszego polskiego sportowca.

Kto zostanie zwycięzcą obecnej edycji? O tym możecie zadecydować tylko Wy.
W tym roku wybieracie jednego z 20 nominowanych sportowców. Głosowanie internetowe potrwa do 5 stycznia 2018 roku. W Internecie głosować możecie codziennie – raz na 24 godziny na stronie www http://plebiscyt.przegladsportowy.pl oraz na stronie polsatsport.pl.
Dodatkowo istnieje możliwość głosowania za pomocą kuponów z Przeglądu Sportowego oraz Faktu (od 24 listopada do 23 grudnia 2017 r.) oraz SMS (od 23 listopada 2017 r. do 5 stycznia 2018 r. oraz w dniu Gali – 6 stycznia 2018 r.). Szczegóły głosowania przedstawione są w regulaminie.