Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Jakub Ginew na stażu w Evertonie
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3959
post-template-default,single,single-post,postid-3959,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Jakub Ginew na stażu w Evertonie

Jakub Ginew na stażu w Evertonie

  |   Aktualności

 

Trener Jakub Ginew odbędzie staż trenerski w klubie angielskiej Premier League Everton F.C. w terminie 12-16.02.2018.

Podczas, gdy Nasi zawodnicy będą odpoczywali w trakcie ferii zimowych – nasz trener uda się na Wyspy, by podnosić swoje umiejętności trenerskie. Oczekujcie relacji ze stażu.
przypomnijmy, że trener Ginew jest trenerem reprezentacji AKF w roczniku 2006, który systematycznie podnosi swoje umiejętności odwiedzając europejskie kluby.

 Za możliwość udziału w stażu trenerskim dziękujemy firmie LiveAdventure ltd i jej właścicielowi Panu Dawidowi Kowalskiemu.