Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Bardzo dobry występ na Harcerskiej
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
3967
post-template-default,single,single-post,postid-3967,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Bardzo dobry występ na Harcerskiej

Bardzo dobry występ na Harcerskiej

  |   Aktualności

Zespoły trenera Bartosza Zawadzkiego (rocznik 2008 i 2009) w miniony zagrały bardzo dobry turniej w Poznaniu przy ul. Harcerskiej. Zespół starszy uplasował się na trzeciej pozycji, a młodszy grający ze starszymi chłopcami na 4. zaraz za podium. Gratulujemy!

akf_small

Za lepszypoznan.pl:

Graliśmy w piłkę razem z Orkiestrą

Już po raz 14 w Szkole Podstawowej nr 45 w Poznaniu zorganizowany został lokalny sztab WOŚP. W tym roku ważnym wydarzeniem na Harcerskiej był organizowany wspólnie z Polonią Poznań turniej piłki nożnej dla chłopców rocznika 2008. W zawodach które miały charytatywny charakter udział wzięły drużyny: AS Orlik Kaźmierz, AKF Poznań, OTPS Winogrady, TS Polonia Poznań, 1920 Mosina, KKS Jurand Koziegłowy, PSS Junior Koziegłowy, Wielkopolska Akademia Piłkarska. Zawodnicy rozegrali świetne zawodny, dopisali również kibice którzy w komplecie wypełnili halę sportową.

Ponadto dla uczestników od godziny 12.00 organizowane były atrakcje w auli szkoły gdzie odbywały się pokazy oraz koncerty a z każdą minutą przybywało wolontariuszy i “puszek”. Cała impreza zakończyła się około godziny 19.00 a sztab SP 45 może pochwalić się zebraniem 31 188zł.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje tegorocznego finału a w szczególności firmie Astra Investments oraz Cukierni Broda za wsparcie turnieju piłkarskiego.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

additional

Zdj. Polonia Poznań