Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Nasze lokalizacje
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
4068
page-template-default,page,page-id-4068,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-page elementor-page-4068
 

Nasze lokalizacje

Nasze grupy trenują na Centrum Treningowym PLEK (Ośrodek Szkolenia Reprezentacji), Centrum Treningowym Sportoteka (Ośrodek Szkolenia Puszczykowo) oraz w lokalizacjach w całym Poznaniu i okolicach.

Nazwa Lokalizacji Miejsce treningu Godziny treningu
Cogito [tr. Gracz] SP Cogito ul. Sierakowska WT 16:00 - 17:00
CZW 16:00 - 17:00
Czecha [tr. Sobkowiak] ZSO 4 os. Czecha WT 17:10 - 18:10
ŚR 17:30 - 18:30
Daszewice [tr. Sobkowiak] SP Daszewice ul. Szkolna ŚR 13:40 - 14:40
PT 13:45 - 14:45
Fabianowo [tr. Kmieć] CT ul. Kowalewicka WT 15:00 - 16:00
ŚR 14:30 - 15:30
Grunwald gr. przedszkolna mł
przedszkolna st [tr. Zawadzki, Śpiewak]
SP oraz przedszkole  ul. Pogodna PN 14:00 - 15:00
ŚR 16:30 - 17:30
PT 16:30 - 17:30
Grunwald gr. starsza [tr. Zawadzki] ZSG ul. Podkomorska | Lato: PN Boisko Newtona 2; CZW Orlik Certus PN 17:30 - 18:30
CZW 17:30 - 18:30
Hangarowa gr. młodsza [tr. Gracz] SP 22 ul. Hangarowa PN 16:00 - 17:00
PT 16:00 - 17:00
Hangarowa gr. starsza [tr. Gracz] SP 22 ul. Hangarowa PN 17:00 - 18:00
PT 17:00 - 18:00
Kamionki MŁ [tr. Kmieć] SP Kamionki ul. Mieczewska ŚR 16:30 - 17:30
PT 16:30 - 17:30
Kamionki ST [tr. Kmieć] SP Kamionki ul. Mieczewska ŚR 17:30 - 18:30
PT 17:30 - 18:30
Kórnik Centrum Oaza Nabory trwają - biuro@kreatywnyutbol.pl
Luboń SP 2 Luboń Nabory trwają - biuro@kreatywnyutbol.pl
Lusowo SP Lusowo Nabory trwają - biuro@kreatywnyutbol.pl
Lusówko gr. młodsza [tr. Kmieć] SP Lusówko ul. Dopiewska WT 16:30 - 17:30
CZW 16:30 - 17:30
Lusówko gr. starsza [tr. Kmieć] SP Lusówko ul. Dopiewska WT 17:30 - 18:30
CZW 17:30 - 18:30
Łokietka gr. młodsza [tr. Kantorczyk] SP 35 os. Władysława Łokietka
SP 35 os. Władysława Łokietka
PN 16:30 - 17:30
PT 16:00 - 17:00
Łokietka gr. starsza [tr. Kantorczyk] SP 35 os. Władysława Łokietka
Smochowice
SP 35 os. Władysława Łokietka
PN 17:30 - 19:00
WT 18:30 - 20:00
CZW 16:00 - 17:00
Podolany gr. młodsza [tr. Kantorczyk] SP 62 ul. Druskiennicka WT 16:00 - 17:00
CZW 17:15 - 18:15
Podolany gr. starsza [tr. Kantorczyk] SP 62 ul. Druskiennicka WT 17:00 - 18:00
CZW 18:15 - 19:15
Rzeczypospolitej [tr. Gracz] SP 20 os. Rzeczzypospolitej WT 17:45 - 18:45
CZW 17:45 - 18:45
Puszczykowo Sportoteka Nabory trwają - biuro@kreatywnyutbol.pl
Trybunalska SP ul. Trynbunalska Poznań Nabory trwają - biuro@kreatywnyutbol.pl
Tulce [tr. Zawadzki] SP Tulce ul. Poznańska WT 15:45 - 16:35
CZW 15:45 - 16:35
Wichrowe Wzgórze gr. młodsza [tr. Kantorczyk] Społ. 2 ŚR 16:00 - 17:00
PT 17:15 - 18:15
Wichrowe Wzgórze gr. starsza [tr. Kantorczyk] Społ. 2 ŚR 17:00 - 18:00
PT 18:15 - 19:15