Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Sponsorzy
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
528
page-template-default,page,page-id-528,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Sponsorzy

Allegro.pl

Allegro.pl jest największą platformą handlową w polskim ecommerce, którą każdego miesiąca odwiedza średnio 12 mln użytkowników wybierających spośród 32,5 mln wystawionych ofert. Użytkownikom, zarówno kupującym i sprzedającym oferuje całą gamę produktów i usług, których zadaniem jest wspierać e- handel na każdym etapie.

 

Microsoft i XBOX

Jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych. Microsoft i dywizja XBOX wpierają i promują aktywny i zdrowy tryb życia z użyciem kontrolerów konsoli XBOX, do którego razem z Microsoft zachęcamy.

 

Żabka Polska

Sieć sklepów działających w Polsce i w Czechach, na zasadzie ajencji, umożliwiających klientom zakupy spożywcze. Żabka wpiera działania społeczne i charytatywne w postaci umożliwianie uczestnictwa w treningach Akademii dzieciom, które na to nie stać i talentom – fundując stypendia dla dzieci oraz wspierając eventy dla dzieci i rodzin.

 

Super Siódemka i Polskie Księgarnie

Znany dystrybutor książek i wszelkiego rodzaju wydawnictw oferuje wsparcie stypendialne dla dzieci Akademii, umożliwia ich rozwój, wspiera wszelką działalność charytatywną.

 


 

 
sponsor8