Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Obsługa medyczna
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
637
page-template-default,page,page-id-637,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Obsługa medyczna

Dzięki współpracy z klinikami Stanley i Rehasport Clinic zapewniamy naszym podopiecznym oraz ich rodzinom niezbędną każdemu sportowcowi pomoc medyczną i fizykoterapię.
Centra medyczne profesjonalną opiekę medyczną w zakresie: ortopedii, rehabilitacji i podologii.  Ponad 20 letnie doświadczenie w branży ortopedyczno-rehabilitacyjnej oraz współpraca z najwyższej klasy specjalistami gwarantują  dzieciom trenującym w Akademii najwyższej jakości opiekę, której mogą nam zazdrościć czołowe kluby sportowe w Europie.

  Każdy uczestnik AKF ubezpieczony jest polisą NNW, A Reprezentantom oferujemy dodatkowe ubezpieczenie wraz z kosztami leczenia i bezgotówkową obsługą przez nasze kliniki.

W przypadku kontuzji i urazów zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Pionu Motorycznego AKF +48 531 122 698, w celu ustalenia dalszych procedur z zawodnikiem.