Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań i Polska – szkoła piłkarska z centrum w Poznaniu | Jak trenujemy?
Akademia Piłkarska i klub sportowy dla dzieci i młodzieży od 5. do 18. roku życia w Poznaniu i okolicach. Unikalny program szkolenia kompleksowo przygotowujący piłkarza i dający możliwość gry w najlepszych klubach polskich i europejskich.
Akademia, Kreatywnego, Futbolu, Szkoła, Piłkarska, Poznań, Lwówek, zapisy, Poznańska, szkoła, piłki nożnej, Urbaś, Mąkina, Seweryn
687
page-template-default,page,page-id-687,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive,elementor-default
 

Jak trenujemy?

Czy Twoje dziecko lubi grać w piłkę? Lubi biegać, bawić się, grać w piłkę? Najlepsze co możesz dla niego zrobić to wprowadzić swoją pociechę w olbrzymi, fantastyczny świat piłki nożnej. Akademia Kreatywnego Futbolu powstała z myślą o najmłodszych adeptach tego sportu. Jest jedną z największych akademii piłkarskich w Poznaniu. Stawia przede wszystkim na kompleksowy rozwój dzieci. Treningi w Akademii oparte są o innowacyjny, autorski program treningowy. Na czym on polega? Do typowego treningu piłkarskiego dołączamy elementy taktyczne oraz profesjonalny trening motoryczny. Nasi podopieczni nie tylko grają w piłkę, ale mają też zapewniony ogólny rozwój psychofizyczny. Naszym głównym celem jest kreatywne podejście do sportu. Wyłapujemy indywidualności i robimy wszystko, by rozwijać ich talent. Kto wie, może właśnie w Twoim dziecku dostrzeżemy przyszłego Ronaldo?

W naszej ofercie znaleźć można: trening drużynowy, trening piłkarski dla dziewczynek, trening bramkarski oraz szeroką ofertę treningów indywidualnych.

Zajęcia w Akademii prowadzi dwóch trenerów: trener główny oraz specjalista motoryki. Program treningowy opiera się na indywidualizacji nauczania. Prowadzimy zajęcia w kilku lokalizacjach oraz posiadamy własne obiekty z nawierzchnią naturalną, co zabezpiecza podopiecznych przed urazami!  

Jak dołączyć do Akademii krok po kroku?

(kliknij (+), by rozwinąć)    

Krok 1: Zgłoś się do nas!
Dowiedz się telefonicznie, emailowo lub przez WWW, gdzie przyjść na trening i jaka grupa trenuje najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub wybierz gdzie chcesz trenować. Nasze biuro z przyjemnością udzieli wszystkich niezbędnych informacji.
Krok 2: Zobacz na bezpłatnych zajęciach jak wygląda trening.
Przyjdź na bezpłatny trening. Zgłoś się do trenera prowadzącego, który wprowadzi młodego sportowca w trening i pozna z grupą. Zajęcia rozpoczynają się na gwizdek i trwają około 60 minut. Uczestnicz w treningu. Zobacz podejście trenerów i jak bardzo nam zależy, by Uczestnik zajęć bawił się i jednocześnie uczył.
Krok 3: Dołącz i zżyj się z grupą.
Jeśli Ci się spodoba i zapałasz pasją do piłki nożnej i sportu, zapraszamy na kolejne treningi :). Grupy i drużyny, rywalizacja, sportowe emocje, coraz wyższy poziom umiejętności. Turnieje i możliwość dostania się do Reprezentacji Akademii sprawią, że sport będzie prawdziwą pasją!
Krok 4: Podpisz Umowę Członkowską.
Niezbędnym elementem jest umowa członkowska. Dzięki niej znasz wszystkie warunki uczestnictwa oraz objęty jesteś ubezpieczeniem.
Krok 5: Graj, baw się, zdobywaj umiejętności!
Zżyj się z Akademią, z trenerami, innymi Dziećmi i Rodzicami. Sport to piękno nie tylko rywalizacji, lecz również więzi, które tworzą się pomiędzy ludźmi.
 

Dziewczynki i chłopcy trenują w osobnych grupach.

  • Treningi w zespołach Akademii odbywają się 2-3 razy w tygodniu (w zależności od wieku).
  • Treningi w grupach Reprezentacji Akademii odbywają się 5 razy w tygodniu.
  • Podczas treningu zawsze kształtujemy umiejętności piłkarskie, ale również TECHNIKĘ BIEGU, SZYBKOŚĆ i KOORDYNACJĘ.
  • Zajęcia prowadzi minimum 2 – 4 trenerów (specjalista piłki nożnej i specjalista motoryki).
  • Używamy najlepszego i unikalnego sprzętu.
  • Trening Akademii rozwija umiejętności gry w piłkę, motorykę, ale również inne zmysły.

 

Co nas wyróżnia?

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  Przede wszystkim stawiamy na jakość i profesjonalizm zarówno podczas treningów, jak i w podejściu do szkolenia dzieci i młodzieży. Dzięki innowacyjnemu zarządzaniu oraz doświadczonym, pełnym pasji trenerom gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas zajęć. Zapisując swoje dziecko do Akademii, masz pełną gwarancję, że jest ono w dobrych i bezpiecznych rękach.  

NAJLEPSI TRENERZY

 

Nasi trenerzy to doskonali fachowcy, którzy wcześniej opiekowali się dziećmi w najlepszych klubach i szkołach piłkarskich. Przygotowywali olimpijczyków do Igrzysk oraz reprezentacje narodowe do mistrzostw. Ich bogate doświadczenie połączone często ze znanymi nazwiskami, pozwala zapewnić naszym podopiecznym w pełni profesjonalne warunki rozwoju. Zajęcia prowadzone w Akademii Kreatywnego Futbolu to fachowe i przyjazne podejście do dziecka. To cierpliwość, konsekwencja i pasja. Sami również dbamy o systematyczne kształcenie naszych trenerów poprzez system wewnętrznych szkoleń oraz staże.

 

KREATYWNOŚĆ

 

Dobry trening nie polega wyłącznie na kształtowaniu umiejętności piłkarskich, ale również na rozwijaniu kreatywności. Jeśli uznamy, że kreatywność to zdolność do myślenia na boisku, szukanie rozwiązań, wszechstronne rozwijanie się i angażowanie wszystkich zmysłów – zajęcia w naszej Akademii są właśnie tym, czego szukacie dla swoich dzieci. Dobra gra w piłkę to nie jedyne zadanie, które stawiamy naszym podopiecznym. AKF uczy podejmowania decyzji, przewidywania, rozwija poprzez zabawę i wyszukuje indywidualności, którym dalej stara się pomóc w karierze.

 

SYSTEM SZKOLENIA

 

Naszym zadaniem jest połączenie najwyższych standardów treningu dla określonej grupy wiekowej oraz wprowadzenie gier i zabaw Kinder Schule. Dodatkowo stosujemy autorskie metody Szkoły Biegania, która od lat z powodzeniem szkoli młodzież najlepszych polskich klubów piłkarskich i reprezentacji narodowych w dziedzinie sensoryki i motoryki.

Program zawiera 3 piony szkolenia: pion techniczny, pion motoryki oraz pion sensoryki. Celem każdego z nich jest jak najlepsze ukształtowanie i wytrenowanie zdolności młodego piłkarza, tak by zwiększyć jego szansę na grę w najlepszych drużynach piłkarskich w Polsce, a docelowo w Europie. Z dumą możemy stwierdzić, iż prowadzona przez nas motoryka lokomocyjna jest jedną z najbardziej profesjonalnych w naszym kraju. Podczas zajęć uczymy techniki biegu, prawidłowego zatrzymywania się, szybkich reakcji i maksymalnego wykorzystania własnych atutów i talentów.

Daj swojemu dziecku szansę i wprowadź je w piłkarski świat z Akademią Kreatywnego Futbolu!

 

INFORMACJE

Ilość zajęć w grupie szkoleniowej: 2 x w tygodniu Ilość trenerów grupy: 2 W jakim przedziale wieku szkoli Akademia? od 5 – 18 lat Rywalizacja sportowa: Turnieje Akademii Ilość zajęć w grupie Reprezentacyjnej: 3-8 x w tygodniu  

ZAPISY

Telefonicznie: +48 791 372 006

E-mail: biuro@kreatywnyfutbol.pl

Przez WWW: Zapisz się  

Regulamin: Pobierz PDF

Nabywasz wszystkie umiejętności piłkarskie.
 
Rozwijasz się wszechstronnie. Jedyny taki program w Polsce!
 
Wszyscy grają w turniejach. Reprezentacje w Lidze WZPN i PZPN.
 
Szkolenie w Akademii wspierają m.in. Microsoft, Allegro, Żabka Polska.
 
Program szkolenia poparty autorytetami sportu i nauki.
 
Sport niesie ze sobą wiele wartości.
 
Przywiązujemy wagę, by nasi sportowcy osiągali wyniki zarówno na boisku, jak i w szkole.